+420 241 761 867
svobodovi@zusv.cz

O nás

V našem rodinném zubařství se přes 30 let svědomitě staráme o vaše ústní zdraví. Našim klientům věnujeme komplexní péči zubní praxe.

Rodinné zubařství

Zubařina je naší rodinnou profesí i vášní

Zubařství Svobodovi založili v roce 1993 Vojtěch Svoboda s manželkou Věrou na svátek sv. Apoleny, patronky všech zubařů. V roce 2006 se přestěhovali do ordinací v Krumlovské ulici a postupem let do Zubařství zapojili syna Honzu – stomatochirurga, dcery Hedu – ortodontistku a Kazi – dentální hygienistku. O krásné zelené kulisy okolí našeho zubařství se stará syn Adam.
Náš tým

Naše zubařská rodina

MDDr. Heda Čecháková
specialistka na ortodoncii
Od roku 2015, vystudovala 1. LF UK obor zubní lékařství (promoce 2009), specializace na ortodoncii na rozštěpovém centru FNKV (2012-2015), ukončeno atestací. V ZUSV je již 7 let a nebojí se malých, ani velkých klientů a ortovad.
Mgr. Kazi Svobodová, DiS.
dentální hygienistka

Vystudovala PřF UK specializace imunologie a VOŠ pro dentální hygienistky, od roku 2010 pracuje v ZUSV, je velmi svědomitá a pečlivě zlikviduje všechno co nezvládnete domácí hygienou.

Bc. Kateřina Klásková
dentální hygienistka
Kateřina vystudovala 3. LF obor dentální hygiena, promoce 2016, v ZUSV od roku 2017. Pečlivější a něžnější hygienistku v Praze nenajdete, ochotně poradí se vším co se hygieny zubů týká. Momentálně na mateřské dovolené.
Lucie Sellnerová, DiS.
odborná zdrav. sestra
Odborná zdravotní setra s vyšší specializací (absolutorium v roce 1994 na ARIP – sestra pro intenzivní péči), od roku 2015 je nepostradatelnou součástí ZUSV, s úsměvem Vám zodpoví cokoli ohledně ortodoncie.
Renata Žekovová
recepční
Renata působí jako recepční v ZUSV od roku 2017. Vyhoví každému přání, vše vyřeší a zorganizuje.
MUDr. Vojtěch Svoboda
spoluzakladatel ZUSV
Spoluzakladatel ZUSV a specialista na ortodoncii již 40 let. Promoce v roce 1976, první atestace 1979, druhá (ortodoncie) 1988. Svoji práci miluje stejně jako plzeňské pivo, dobrej bigbít, fyziku a jízdu na kole. Jednou nohou již v důchodu, ale dobrá nálada ho neopouští.
MUDr. Věra Svobodová
spoluzakladatelka ZUSV

Spoluzakladatelka ZUSV, již v zaslouženém důchodu ale stále se snaží být v obraze a mít vše v ZUSV pod kontrolou a nabídne pomoc kdykoliv a s čímkoliv. Ráda cestuje.

logo_zusv
© 2023 Zubařství Svobodovi