+420 241 761 867
svobodovi@zusv.cz

O nás

V našem rodinném zubařství se přes 30 let svědomitě staráme o vaše ústní zdraví. Našim klientům věnujeme komplexní péči zubní praxe.

Rodinné zubařství

Zubařina je naší rodinnou profesí i vášní

Zubařství Svobodovi založili v roce 1993 Vojtěch Svoboda s manželkou Věrou na svátek sv. Apoleny, patronky všech zubařů. V roce 2006 se přestěhovali do ordinací v Krumlovské ulici a postupem let do Zubařství zapojili syna Honzu – stomatochirurga, dcery Hedu – ortodontistku a Kazi – dentální hygienistku. O krásné zelené kulisy okolí našeho zubařství se stará syn Adam.
Náš tým

Naše zubařská rodina

MUDr. Vojtěch Svoboda
spoluzakladatel ZUSV
Spoluzakladatel ZUSV a specialista na ortodoncii již 40 let. Promoce v roce 1976, první atestace 1979, druhá (ortodoncie) 1988. Svoji práci miluje stejně jako plzeňské pivo, dobrej bigbít, fyziku a jízdu na kole. Jednou nohou již v důchodu, ale dobrá nálada ho neopouští.
MUDr. Věra Svobodová
spoluzakladatelka ZUSV

Spoluzakladatelka ZUSV, již v zaslouženém důchodu ale stále se snaží být v obraze a mít vše v ZUSV pod kontrolou a nabídne pomoc kdykoliv a s čímkoliv. Ráda cestuje.

MDDr. Heda Čecháková
specialistka na ortodoncii
Od roku 2015, vystudovala 1. LF UK obor zubní lékařství (promoce 2009), specializace na ortodoncii na rozštěpovém centru FNKV (2012-2015), ukončeno atestací. V ZUSV je již 7 let a nebojí se malých, ani velkých klientů a ortovad.
Mgr. Kazi Svobodová, DiS.
dentální hygienistka

Vystudovala PřF UK specializace imunologie a VOŠ pro dentální hygienistky, od roku 2010 pracuje v ZUSV, je velmi svědomitá a pečlivě zlikviduje všechno co nezvládnete domácí hygienou.

Bc. Kateřina Klásková
dentální hygienistka
Kateřina vystudovala 3. LF obor dentální hygiena, promoce 2016, v ZUSV od roku 2017. Pečlivější a něžnější hygienistku v Praze nenajdete, ochotně poradí se vším co se hygieny zubů týká nebo Vám vybělí zuby.
Lucie Sellnerová, DiS.
odborná zdrav. sestra
Odborná zdravotní setra s vyšší specializací (absolutorium v roce 1994 na ARIP – sestra pro intenzivní péči), od roku 2015 je nepostradatelnou součástí ZUSV, s úsměvem Vám zodpoví cokoli ohledně ortodoncie.
Renata Žekovová
recepční
Renata působí jako recepční v ZUSV od roku 2017. Vyhoví každému přání, vše vyřeší a zorganizuje.
logo_zusv
© 2023 Zubařství Svobodovi